O nás

Jsme Balounovi, ale ne ti vinaři ani prodejci jezdeckých potřeb. 🙂

Prostě Kamila a Petr Balounovi z Tuřan u Slaného.

Když jsme v roce 2021 koupili náš dům, náš malý Péťa byl ještě v bříšku, a v prostoru, kde jsme vybudovali Atelier Mentolka, byla party místnost. Byl zde kulečník, kožený gauč, bar a TV, prostě dokonalá pánská zašívárna. Okamžitě, když jsem při první prohlídce vstoupila do místnosti, už jsem věděla, co tu vytvoříme my. A nápad na zrealizování mého snu, vytvoření Ateliéru Mentolka, byl na světě.

Já Kamča 19 let organizuji eventy jako jsou konference, letní a zimní zájezdy, školení, semináře, teambuildingy, roadshow, party, vernisáže, koncerty, večery ocenění. Několik let jsem učila keramiku, vedla kreativní kurzy, učila angličtinu, pořádala akce pro děti v Čechách i v zahraničí.

Petr se celý svůj produktivní život věnuje převážně svým dvěma projektům – Srovnávači cen nábytku (www.crosta.cz) a výrobě velkých nástěnných samolepek na zeď (www.velkesamolepky.cz).

Spojili jsme síly, zkušenosti a nadšení pro věc a díky tomu mohl vzniknout zbrusu nový prostor Atelieru Mentolka.

Atelier Mentolka je multifunkční prostor pro konání vašich i našich kreativních a jiných kurzů, akcí, školení, workshopů, kurzů, srazů, setkání klubu, vernisáží, přednášek, firemních školení, teambuildingů a oslav. Cokoliv, co budete chtít, se u nás může dít. 🙂

Budeme rádi, když to tu bude žít a poznáme nové zajímavé lidi.

Ateliér Mentolka je tu pro Vás 🙂

Více o ateliéru a jeho vybavení se dozvíte ZDE

Petr, Kamča a malý Péťa